ورود به پنل کاربری

آیین گشایش مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۲/۸ | 
آیین گشایش مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان در روز سه شنبه، مورخه 7 اسفند 1397 در پردیس تهران با حضور ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر حبیبی، مدیریت همکاری های علمی بین المللی  و دانشیار گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی، جناب آقای دکتر سارلی، مدیر محترم گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی، جناب آقای دکتر شادروی منش و جمعی از استادان این گروه و مهمانان برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و سرود اختصاصی دانشگاه خوارزمی، آقای دکتر شادروی منش  از تلاش های فراوانی که برای اخذ این مجوز از سوی مسئولان محترم صورت گرفته تشکر، قدردانی و تبیین نمودند: از آنجایی که وجود این مرکز در رتبه بندی دانشگاه ها تأثیر بسزایی دارد، ما امیدواریم بتوانیم با مساعدت ریاست محترم دانشگاه ضمن استفاده از این فرصت در تحقق اهداف عالی دانشگاه گام برداریم.
سپس ریاست محترم دانشگاه ضمن خوشامدگویی به دانشجویان فارسی آموز از تأسیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان ابراز خرسندی کردند و تشکیل این مرکز در دانشگاه را به فال نیک گرفتند و در این خصوص رهنمودهای لازم را بیان نمودند.
در ادامه آقای دکتر سارلی نیز ابراز امیدواری کردند که با فراهم شدن امکانات و ایجاد زیر ساخت های مناسب بتوانیم استانداردهای دانشگاه را ارتقا دهیم و در سطح بین الملل به جایگاه مطلوبی دست یابیم.

 CAPTCHA