برگزاری جشنواره بین‌­المللی فرهنگ ملل در دانشگاه بین‌المللی قزوین برگزاری جشنواره بین‌­المللی فرهنگ ملل در دانشگاه بین‌المللی قزوین

 | تاریخ ارسال: 1401/3/30 | 

براساس نامه شماره ۱۲۱۷۵۴/۱/ص مورخ ۱۴۰۱.۰۳.۲۵ صادره از سوی سرپرست دانشگاه بین‌المللی قزوین، به اطلاع دانشجویان اتباع شاغل به تحصیل در دانشگاه می‌رساند که دانشگاه بین‌المللی قزوین افتخار میزبانی جشنواره بین­‌المللی فرهنگ ملل در تیر ماه سال جاری بر عهده دارد. این جشنواره با حمایت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور ایران و به منظور گسترش تعاملات فرهنگی در بستر غنی فرهنگ ایران اسلامی و آشنایی دانشجویان با فرهنگ و آداب و رسوم سایر ملت­‌ها در شهر قزوین برگزار خواهد شد.
لذا بدینوسیله از دانشجویان اتباع شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی دعوت می‌­شود برای شرکت در جشنواره مذکور در دانشگاه بین‌­المللی قزوین اقدام نمایند. خواهشمند است به موارد زیر توجه نمایید:
۱. جشنواره ملل در ۴ روز متوالی از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد. بنابراین می‌توانید در یکی از این چهار روز برای شرکت در جشنواره اقدام نمایید.
۲. برنامه جشنواره برای هر دانشگاهی فقط یک روز می‌باشد. استان‌های همجوار اسکان شبانه درنظر گرفته نشده است. (تهران، البرز، قم، همدان، زنجان و گیلان)
۳. کلیه هزینه­‌های میزبانی همانند غذا، بازدیدهای شهری و غیرو به عهده­‌ی دانشگاه بین­‌المللی قزوین می‌­باشد. اما هزینه‌های رفت و برگشت به عهده دانشگاه قزوین نمی باشد.
۴. دانشجویان علاقمند به شرکت در جشنواره ملل دانشگاه بین­­­‌المللی قزوین حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱.۰۳.۳۰ درخواست خود را در اسرع وقت به مدیریت همکاری‌­های علمی بین­‌المللی دانشگاه، سرکار خانم حقیقی ارائه نمایند.

 
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 384 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر