پرسش های متداول درباره تسویه اعتبار ویژه پژوهشی(گرنت)

 | تاریخ ارسال: 1402/8/18 | 
سوال ۱-آیا خرید اینترنت پرسرعت از محل گرنت، امکان پذیر است؟
پاسخ: خیر؛ مغایر با آیین نامه است.
 
سوال ۲- خرید لپتاپ از محل گرنت، با چه شرایطی امکانپذیر است؟
پاسخ: خرید تجهیزات غیر مصرفی (اموالی) مستلزم اخذ قبض اموال می باشد. خرید لپتاپ تا سقف۶۰ درصد مبلغ گرنت و لوازم جانبی تا سقف۲۰ درصد مبلغ گرنت، هر سه سال یک بار، با ارائه فاکتور معتبر امکانپذیر است.(جهت اطلاع از جزئیات خرید، به تبصره های ۲ و ۳، ماده ۵ آیین نامه اعتبار پژوهشی مراجعه نمایید.)

سوال ۳- آیا تجمیع گرنت چند عضو هیأت علمی یک دانشکده، امکانپذیر است؟
پاسخ: خیر.

سوال ۴- با توجه به هزینه نکردن گرنت ۹۸ و امکان ذخیره گرنت تا سال بعد، آیا می توانم با مجموع گرنت ۹۸ و ۹۹ اقدام به خرید لپتاپ نمایم؟
پاسخ: بله، طبق آیین نامه و قرارداد اعتبار پژوهشی، خرید لپتاپ تا سقف۶۰ درصد مجموع گرنت دو سال اخیر، امکانپذیر است.
 
سوال ۵- فاکتورمعتبر، در خرید تجهیزات غیرمصرفی، لازم است چه ویژگی هایی را دارا باشد؟
پاسخ: درج کد اقتصادی فروشنده و ارزش افزوده در فاکتور ارائه شده الزامی است.  
 
سوال ۶- تعمیر تجهیزات غیر مصرفی آزمایشگاهی، لپتاپ و لوازم جانبی آن از محل گرنت امکانپذیر است؟
پاسخ: بله، با رعایت مفاد تبصره۳ ماده ۵ آیین نامه و توضیحات مندرج در ذیل آن، امکانپذیر می باشد.
 
سوال ۷- جهت تسویه گرنت، الزاماً فاکتور باید به نام عضو هیأت علمی یا دانشگاه باشد؟
پاسخ: بله؛ در تسویه گرنت، فاکتور با نام دانشجو، پذیرفته نیست.



CAPTCHA
دفعات مشاهده: 126 بار   |   دفعات چاپ: 28 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر